Jitka Steinbach

Jitka Steinbach

Vždy jsem se věnovala nějaké tvorbě, malovala, kreslila, šila, pletla, háčkovala, výšívala... postupem času jsem pomalu objevovala i jiné techniky. Nejvíc mě však učarovalo kreslení, malování a výroba panenek, kterým se stále věnuji.
Myslím, že lidský život je krátký na to, aby jsme na jeho sklonku mohli říct, že jsme se něco dokonale naučili, ale přesto se nevzdávám a každý den se věnuji nějaké tvorbě a snažím se co nejvíce naučit.
Absolvovala jsem několik kurzů kreslení, malování a šití, ale většinou se učím sama doma. Doma mám klid a čas objevovat nové techniky a materiály.

I allways spend time with my hobbies, painting, drawing, sewing, knitting, embroidery,.. and I learned also new techniques. Mostly Ilove painting, drawing and making dolls.
I think that our life is to short for saying that we learned something perfectly, but I never give up and I spend every day some time doing some of my hobbies and try to learn something new.
Most of all I like the calm and peacful moments at home there I can forget all everyday problems and relax with my favourite hobbies.

Vítejte na mojí stránce ...

Pořád něco vymýšlím a vyrábím, proto jsem se rozhodla vytvořit si tuto stránku.

Ruční tvorba a umění mi dává sílu a energii do každého dalšího dne a můžu tak rozdávat lidem kolem sebe lásku a radost ze života, kterou v sobě uchovávám.

Potěšte se i Vy se mnou a v klidu a pohodě si prohlídněte moje díla a výrobky. Pokud se Vám nějaké dílo nebo výrobek bude líbit, můžete si je objednat. Zavolejte mi nebo napište, potěší mě, když část mojí energie a lásky bude zdobit Vás nebo Váš domov.

Děkuji za Vaši návštěvu a případné komentáře a postřehy.
Ráda používám suchý pastel... jednoduše si mohu míchat barvy a nemusím čekat až uschnou...
Vlna

Vlna

A2
Kocour na lovu

Kocour na lovu

A3
Tulipán

Tulipán

A3
Beruška

Beruška

A3
Koťátko

Koťátko

A3
Kocour s myší

Kocour s myší

A3
Poupátko

Poupátko

výřez A3, Akvarel
Hrad PB

Hrad PB

akvarel na desce
Dance in white

Dance in white

A3, pastel a pastelka
Slečna

Slečna

A4, pastel
BW s látkou

BW s látkou

A3, pastel a pastelka
BW stíny

BW stíny

A3, pastel a pastelka
V bílém a modré

V bílém a modré

A2, pastel
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one